Επιστρέφει για έβδομη συνεχή χρονιά με περισσότερες προβολές που θα πραγματοποιηθούν σε δύο τοποθεσίες το Φεστιβάλ Θερινού Κινηματογράφου στον Πρωταρά.
Με την ταινία
«A Star is born» σηκώνει αυλαία το φεστιβάλ την
Τετάρτη 17 Ιουλίου, στις 21:00 από τη Δημοτική πλατεία (Λευκόλλα) εκδηλώσεων στον Πρωταρά, όπου και θα συνεχιστεί μέχρι και τις 4 Αυγούστου.
Επόμενος σταθμός του φεστιβάλ είναι η παραλία Σκούταροι στον Κάππαρη όπου προβολές θα λαμβάνουν χώρα μεταξύ 5 και 11 Αυγούστου.
Το αναλυτικό πρόγραμμα των προβολών μπορείτε να βρείτε ΕΔΩ.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας parathyro.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.